Komentarze (5)

Auto wypadło z drogi. Zatrzymało się na polu [ZDJĘCIA]

~ Kierowca

422 dni temu, 08:54 | ocena 100%

1

oceń komentarz 1 0

Czyli noga z gazu na łuku

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Hela

422 dni temu, 18:58 | ocena 100%

2

oceń komentarz 2 0

Kilka "identycznych zdarzeń", w dokładnie tym samym miejscu widziałam na oczy -minimum 5, tylko że nie były wzywane żadne służby, kierowcy wychodzili o własnych siłach. To miejsce jest bardzo niebezpieczne. Zastanawiam się co jeszcze musi się stać by odpowiednie osoby zajęły się tym tematem. Moze gdy na tym drzewie niespodziewanie zatrzyma się jakaś osoba "wplywowa"?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Sztilo 99

422 dni temu, 17:54

3

oceń komentarz 0 0

Klątwa czarnej

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ qaz

423 dni temu, 22:39 | ocena 88%

4

oceń komentarz 7 1

Dwa lata temu, kobieta wypadła z drogi w tym miejscu i zatrzymała się na drzewie. Niestety nie odzyskała nigdy przytomności i po jakimś czasie zmarła w szpitalu. To jest zaraz po wyjściu z zakrętu. Jakiś znawca powiedział kiedyś, że ta droga jest tam tam wyprofilowana, że przy nadmiernej prędkości wyrzuca z drogi. Coś w tym musi być, wszyscy zatrzymują się na jednym drzewie. Ustawić znaki "czarny punkt"

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Ad

423 dni temu, 23:01 | ocena 71%

5

oceń komentarz 5 2

Źle wyprofilowane to mają zwoje mózgowe niektórzy ludzie, kaleki umysłowe bez wyobraźni... Normalni ludzie mijają bezpiecznie ten zakręt każdego dnia.

~ Kierowca

423 dni temu, 22:29 | ocena 83%

6

oceń komentarz 5 1

Ludzie noga z gazu! Tyle zdarzeń w tym miejscu nic Was nie nauczyło?!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ .......

423 dni temu, 21:43 | ocena 50%

7

oceń komentarz 1 1

A mnie nie tak bardzo zastanawia dlaczego ta kobieta wypadła z drogi bo to raczej oczywiste ale przeraziło mnie miejsce gdzie to się stało.....to znowu to pechowe miejsce, gdzie zginęło tyle młodych ludzi. Co tam jest nie tak? To mnie zastanawia bardziej.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ ...

423 dni temu, 19:02 | ocena 86%

8

oceń komentarz 12 2

Tak to jest, gdy ma się opony w wieku samochodu. Trzeba brać poprawkę na auto jakim się poruszamy, własne umiejętności i warunki na drodze. Dlatego żonie nie kupię auta. Niby umie jeździć, ale serce krwawi jak szoruje felgami bo krawężnikach, wjeżdża w każdą dziurę na szosie, wyprzedza na ciągłych i zakrętach, a minutę wcześniej miała lepsze warunki by zrobić to przepisowo, manualem na szóstce od 70 za wyprzedzanie się bierze, a na zimnym piłuje dwójką po mieście. W sumie to nie umie jeździć na to wychodzi. Parkowanie to kolejny temat. Szkoda pisać. Pozdrawiam panie, które ogarniają jazdę autem.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ :)

423 dni temu, 19:54 | ocena 100%

9

oceń komentarz 12 0

Niezły z Pana gość :) Nie pamiętam, kiedy tak się uśmiechnęłam, czytając komentarze na naszej jarocince... Ciągle tylko biedne (w sensie umysłowym) rozżalone na cały świat gęby... A tu taki wpis :) Dobrze, że Pan dba o żonę :)