Komentarze (6)

Debata w Żerkowie: Powinniśmy mieć stok narciarski

~ Gość

3712 dni temu, 12:56 | ocena 100%

1

oceń komentarz 5 0

Przecież nie chodziło mi o to żeby nic nie robić. Tylko o oszukiwanie wyborców bo nowi kandydaci mówią o zianach a programy mają podpatrzone od poprzedników. No właśnie "niektóre pomysły są dobre" a nie lubie jak ktoś z hipokryzja chce wykorzystać te dobre pomysły ale mówi że wszystko jest do zmiany.
Co do budżetu to chyba za bardzo rozjechany nie jest skoro budują sale, oczyszczalnie i jeszcze gdzies kanalize.
A propo wniosków o dofinansowanie to pomimo że w gminie nie ma referatu funduszy UE (na stronie nie widze) to w informatorze napisali że uzyskali 14 mln dotacji m.in. na sale w chrzanie i boisko.
Po za tym jak dla ciebie pisanie wniosku to nie problem to go po prostu napisz. Zrobi się jakieś stowarzyszenie albo coś. Ja nigdy nie pisałem ale jak będzie trzeba coś pomóc żeby był ten stok narciarski to chętnie też spróbuje pomóc.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Gość

3712 dni temu, 12:51 | ocena 80%

2

oceń komentarz 1 4

W urzedzie to tylko znajomosci sie licza [Usunięte] Połowa stanowisk jest wogóle nie potrzebna i na dodatek tworzone są one dla osób trzecich. Ludzie mają własne firmy i na dodatek jeszcze dorabiają w gminie. Ludzie sa na emeryturze i nadal pracuja i biora pieniądze. I gdzie ta sprawiedliwość.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Gość

3712 dni temu, 12:48 | ocena 80%

3

oceń komentarz 1 4

jest wogóle nie potrzebna i na dodatek tworzone są one dla osób trzecich. Ludzie mają własne firmy i na dodatek jeszcze dorabiają w gminie. Ludzie sa na emeryturze i nadal pracuja i biora pieniądze. I gdzie ta sprawiedliwość.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Gość

3712 dni temu, 12:39 | ocena 80%

4

oceń komentarz 1 4

to może najlepiej nic nie róbmy? urzędnicy będą zadowoleni, że odwalają kawał dobrej roboty, a społecznośc lokalna nadal będzie nie zadowolona. niektóre pomysły są dobre, ale obawiam się czy budżet żerkowski by to wytrzymał skoro jest tak rozjechany, a żaden z urzędujących nie umie napisac wniosku o dofinansowanie, więc o czy tu mowa...najlepiej nic nie róbmy.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Gość

3712 dni temu, 11:14 | ocena 57%

5

oceń komentarz 3 4

Stok narciarski to przecież stary pomysł Jajczyka. Tak samo jak zalew, pole golfowe, kręgielnia, pływalnia kryta, amfiteatr i odbudowa pałacu.
Niby tacy nowatorscy kandydaci a trzeba sobie jasno powiedzieć że zżynają i plagiatują program z poprzedników. To mają być te "ich zmiany". Po za swoimi ludzmi na kilku stanowiskach to oni niczego nie zmienią.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Gość

3712 dni temu, 08:12 | ocena 54%

6

oceń komentarz 7 6

CZwartek godzina 19.00 MTC miejsce debaty miejscem spotkania burmistrza z mieszkańcami. FREKFENCKJA 15 !!!! osób + kilku funkcyjnych z gminy. Burmistrz zasiada od lewej: dyrektor MTC radny powiatowy, sekretarz gminy, przewodniczaca rady gminy, burmistrz, starosta, fryzjer, radny z żerkowa. Kmiecia nie było. Gogulski z rodziną, kilku z jego ekipy, byli grzeczni. Przemowa kolejno burmistrza, starosty ... bez ładu i składu. Brak konkretów chodniki, drogi, rowy, powódż... Zabrakło redakota Piotrowicza i Wojciecha W. Nikt nie bił im brawa raz sekretarz się zapomniał gdzie siedzi i zaczoł bić brawa burmistrzowi, nikt po za nim. Brawa były dla zadających pytania. Burmistrz zdenerwowany na pytania małżeństwa mieszkańców oplakatowanych dom kandydatem J.Kmieciem stwierdza: JAK WAM SIĘ NIE PODOBA TO SIĘ MOŻECIE Z ŻERKOWA WYPROWADZIĆ !!!!! i kilka innych pikantnych stwierdzeń. Frekfencja 15 osób to mogiła władzy. Starosta przewietrzał się i powtarzał. Zabrakło gazety jarocińskiej.

odpowiedz zgłoś do moderacji