Komentarze (155)

Dworzyński „nieefektywny, niegospodarny” odwołany [WIDEO]

~ swój

3275 dni temu, 08:09 | ocena 95%

1

oceń komentarz 21 1

Miro-jakbyś trochę znał się na polityce,to wiedziałbys ,że mamy dopiero wykorzystane część funduszy unijnych,a powinnismy wykorzystać 80%.,więc coś trzeba robić,a gmina tylko niewiele dała.Salę gimnastyczną? nam? przecież to jarocin- sport jest właścicielem,czyli dla siebie.
Właśnie dobrze napisałeś " wybrukowane boisko".Czyś ty widział ,żeby boisko do kosza było wybrukowane?Idż zagraj na nim.Takiej tandety jeszcze nikt nie widział.Do dzisiaj nie jest ono użytkowane ,bo jest niebezpieczne.Kostka brukowa na boisku do kosza wyżej o pół metra od zielonego boiska i to ma być ekstra boisko?To na odczepne!Pomyśl człowieku trochę.To było robione w trakcie poprzedniego roku szkolnego i do dzisiaj nie poprawione,a za chwilę kolejny rok szkolny ,gdzie młodzież nie będzie nawet mogła wyjść na boisko,bo jest teren budowy.ŚMIECH

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3290 dni temu, 13:10 | ocena 100%

2

oceń komentarz 27 0

Jeżeli w klasach jest kilkoro dzieci, to nie można się dziwić, że wyniki są lepsze, lekcje w takich klasach niewiele się różnią od korepetycji. Nie ma porównania z pracą w klasach, gdzie liczba uczniów sięga 36, jak ma to miejsce w szkole w Wilkowyi.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wojtek

3290 dni temu, 12:09 | ocena 100%

3

oceń komentarz 26 0

szkołę zasilą dzieci z budynku socjalnego a poniewaz łuszczanów posiada "najlepszą " ze wszystkich szkół kadrę to zobaczycie jak orły zaczną się rodzić w łuszczanowskiej spółce z o.o.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3290 dni temu, 11:59 | ocena 96%

4

oceń komentarz 27 1

Po co też w Łuszczanowie budowane jest gimnazjum - dla kilkorga czy kilkanaściorga dzieci? Przecież na to idą pieniądze z naszej kieszeni.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wojtek

3290 dni temu, 11:42 | ocena 96%

5

oceń komentarz 26 1

Do Klary jak braknie kasy to przecież w Łuszczanowie dał im wiatrak wbrew woli mieszkańców będą mielić zboże i piec chleb tylko nie ma juz ryby która była na zakąskę

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3290 dni temu, 11:18 | ocena 90%

6

oceń komentarz 27 3

Szkołami zajmowali się burmistrz i Kaźmierczak, jednak jakie to ma znaczenie, skoro rządzi przecież burmistrz i to on podejmuje decyzje. Bardzo mu zależało zwłaszcza na przekształceniu szkoły w Łuszczanowie z wiadomych przyczyn.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ all4yar

3290 dni temu, 07:45 | ocena 90%

7

oceń komentarz 3 26

[quote name="klara"]Pawlicki przede wszystkim niepotrzebnie pozamieniał placówki publiczne w niepubliczne, [/quote]Na pewno on ? Czy tym nie zajmował się któryś viceburmistrz osobiście ?
Teraz mówienie że Pawlicki rządził sam jest nie fair.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3290 dni temu, 07:19 | ocena 90%

8

oceń komentarz 28 3

Trudno, żeby nie było pieniędzy na remonty czy modernizację szkół, przecież gmina dostaje na to pieniądze; natomiast Pawlicki przede wszystkim niepotrzebnie pozamieniał placówki publiczne w niepubliczne, głosząc, jakie to będzie dobrodziejstwo dla wszystkich. Uczynił to wbrew rodzicom i nauczycielom, którzy - jak się okazało - nie mieli tu nic do powiedzenia. A ich walkę o szkołę Pawlicki odbierał jak osobistą zniewagę. Ciekawe, jak długo będzie w tych szkołach starczało pieniędzy? Burmistrz wyrządził tym wielką krzywdę dzieciom.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ miro

3296 dni temu, 21:01 | ocena 89%

9

oceń komentarz 5 41

Swój już Ci odpowiadam.Wybudował sale gimnastyczną,łącznik,termomodernizacja całej szkoły,parking i boisko wybrukowane,no i wreszcie usunął dyrektora.Może wreszcie dyktatora zastąpi profesjonalista i nasza szkoła nie będzie w edukacyjnym ogonie.Jak to mówi przysłowie.Jaki Pan taki kram.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3296 dni temu, 17:32 | ocena 94%

10

oceń komentarz 44 3

Rudik -podobno jestes z Wilkowyi i takie głupoty opowiadasz,że opalony zrobił dużo dla wilkowyjskiej szkoły? A mozesz wymienić chociaż trzy " dobre uczynki"dla tej szkoły,które zrobił?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ anna

3297 dni temu, 13:00 | ocena 88%

11

oceń komentarz 38 5

Nie wiem jak szkołą zarządzał pan Dworzyński ale nie rozumiem, jakim cudem pan Pawlicki podejmuje mnóstwo ważnych decyzji dotyczących naszego miasta i gminy mając wyrok skazujący. Dawno nie powinien tytułować się mianem burmistrza, a tym bardziej teraz gdy nie będzie kasacji wyroku. Już dawno powinien być wyznaczony zastępca który rządziłby sprawami Jarocina. Jeśli to przydarzyłoby się np. nauczycielowi to zostałby zgnębiony i wyrzucony z pracy na zbity pysk.Ta sytuacja pokazuje, że są równi i równiejsi- szkoda, że burmistrzowi, który dawno temu powinien wycofać się z tej funkcji wolno więcej. SMUTNE. Może ktoś wreszcie weźmie się za to.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ rudik

3297 dni temu, 20:42 | ocena 87%

12

oceń komentarz 7 46

Dużo do szkoły wilkowyi to zrobił burmistrz.gdyby nie on to w Wilkowyjskiej szkołe były by tylko pezczółki.Taka jest prawda.My mieszkańcy Wilkowyi wiemy dzieki komu nasza wioska tak wypiękniala.Adam dziekujemy.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ siwy

3298 dni temu, 11:36 | ocena 83%

13

oceń komentarz 30 6

[quote name="Karolinaa"]Według mnie pan Andrzej był dobrym dyrektorem,zrobił dużo dla szkoły. I nie mam do Niego zastrzeżeń. Mam nadzieje że jak Pawlicki nie będzie już burmistrzem, to ta decyzja zostanie odwołana!! :lol:[/quote]

Ja tez tak myslę i popieram w zupełnosci ;)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Karolinaa

3299 dni temu, 09:06 | ocena 82%

14

oceń komentarz 41 9

Według mnie pan Andrzej był dobrym dyrektorem,zrobił dużo dla szkoły. I nie mam do Niego zastrzeżeń. Mam nadzieje że jak Pawlicki nie będzie już burmistrzem, to ta decyzja zostanie odwołana!! :lol:

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ młody

3302 dni temu, 09:19 | ocena 81%

15

oceń komentarz 55 13

Do Piotra: Wcale nie czuję się jak,, biedne dziecko", które nie miało szczęścia i musiało uczyć się pod osłoną ,,czerwonej latarni edukacyjnej nieudolności", tak też myślą na pewno i inni absolwenci. Jednak zostałem dobrze wyedukowany w szkole w Wilkowyi, skończyłem studia, tak jak i wielu moich kolegów z Wilkowyi - z mego rocznika oraz młodszych i starszych. Tak może pisać tylko osoba, która albo miała problemy z nauką, albo nie ma pojęcia o tym, jak uczą w Wilkowyi.Poczytaj sobie na stronie szkoły o sukcesach uczniów w konkursach na szczeblu wielkopolskim i ogólnopolskim.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3302 dni temu, 07:47 | ocena 88%

16

oceń komentarz 35 5

Zgadzam się z Wyborcą, ponadto jeszcze nie wszyscy wiedzą o tej sprawie, bo informacja o odwołaniu ukaże się nowym wydaniu GJ.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wyborca

3302 dni temu, 07:43 | ocena 87%

17

oceń komentarz 39 6

to trzeba inaczej zorganizować
- zaprosić TVN24
- i nie w godzinach kiedy większość mających coś do powiedzenia stoi w korku pomiędzy Cielczą a Jarocinem wracając z pracy z Poznania.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3302 dni temu, 07:28 | ocena 90%

18

oceń komentarz 46 5

Wydaje mi się,że trzeba nagłośąnić tę sprawę,bo Pawlicki czuje się nietykalny. Przeraza mnie jego tupet i buta. Teraz widać, jakim naprawdę jest człowiekiem i co się dla niego liczy. Ciekawe, ile ludzi by przyszło na to spotkanie, nawet w formie FLASH MOBU, ale media musiałyby to zarejestrować.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wyborca

3302 dni temu, 07:13 | ocena 88%

19

oceń komentarz 23 3

[quote name="klara"]To, co wyprawia Pawlicki, nie miesci się w głowie. Człowiek skazany prawomocnym wyrokiem poczyna sobie w gminie, jak na prywatnym folwarku. Nie ma żadnych zahamowań ani wstydu. Kolegom i rodzinie załatwia posady, premie; niepodporządkowanych eliminuje. Teraz pewnie siedzi gdzieś za granicą i się śmieje.[/quote]amrian nawoływał do spotkania pod ratuszem - FLASH MOB byłby tu na miejscu

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3302 dni temu, 06:56 | ocena 91%

20

oceń komentarz 49 5

To, co wyprawia Pawlicki, nie miesci się w głowie. Człowiek skazany prawomocnym wyrokiem poczyna sobie w gminie, jak na prywatnym folwarku. Nie ma żadnych zahamowań ani wstydu. Kolegom i rodzinie załatwia posady, premie; niepodporządkowanych eliminuje. Teraz pewnie siedzi gdzieś za granicą i się śmieje.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ jjj

3302 dni temu, 06:34 | ocena 92%

21

oceń komentarz 44 4

[quote name="bodzio"]Kuratorium POdlega wojewodzie, więc idealną opinię POdległemu wystawili.
A Pawlickiemu sami namieszaliście,związaliście się z Platformą Oszołomów i tak już wam zostało, a teraz robicie się kozłami ofiarnymi.[/quote]
kozłem ofiarnym robi sie opalony... to chyba on bedac osobą z wyrokiem karnym, prawomocnym... niepodlegajacym kasacji twierdzi, że jest niewinny:D:D:D:D hahaha smiech na sali;p

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3302 dni temu, 06:34 | ocena 90%

22

oceń komentarz 46 5

jp2, piszesz bzdury, przynależność do PO właśnie zaszkodziła dyrektorowi a nie pomogła. Szkalowanie szkoły, ukazywanie jej od najgorszej strony uderza w nasze dzieci. jest to zemsta Pawlickiego za to, że Dworzyński umiał się przeciwstawić.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ jjj

3302 dni temu, 06:28 | ocena 56%

23

oceń komentarz 4 5

[quote name="mini"]pani martuzalska zadbała o to aby wypłacic jej odszkodowanie jak ja zwolnią[/quote]
a kto chce zwolinic i za co?? ludzie wy jestescie nienormalni... widać, że zawisc nie zna granic... :cry:

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tom

3302 dni temu, 06:08 | ocena 88%

24

oceń komentarz 38 5

[quote name="jp2"]Dworzyński jest najgorszym dyrektorem ze wszystkich szkół w gminie. Jak sam on zauważył, jeżeli jedynym powodem dla którego ma być na tym stanowisku jest przynalężność do partii PO, to grattuluję rodzicą dzieci z tej szkołym. Skansen PZPR-u i PRL-u. Mierny, bierny, ale wierny(partii) nie rodzicom i dzieciom.[/quote]
Kolego akurat mam inne zdanie. Dyrektorka SP 4 to pobija wszelkie rekordy. Wchodzenia w d... burmistrzowi. oraz zniechęcaniu rodziców do wspłópracy i pomocy. Ona i jej świta dawno powinna odejść.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ jp2

3302 dni temu, 05:49 | ocena 82%

25

oceń komentarz 9 42

Dworzyński jest najgorszym dyrektorem ze wszystkich szkół w gminie. Jak sam on zauważył, jeżeli jedynym powodem dla którego ma być na tym stanowisku jest przynalężność do partii PO, to grattuluję rodzicą dzieci z tej szkołym. Skansen PZPR-u i PRL-u. Mierny, bierny, ale wierny(partii) nie rodzicom i dzieciom.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ mini

3302 dni temu, 05:39 | ocena 53%

26

oceń komentarz 9 8

pani martuzalska zadbała o to aby wypłacic jej odszkodowanie jak ja zwolnią

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ piotr

3302 dni temu, 05:13 | ocena 82%

27

oceń komentarz 10 45

Mają tupet uPOrtyjnione miernoty. Bravo Burmistrz, wreszcie ktoś zainteresował się tymi biednymi dziećmi, które przy odrobinie szczęścia odbiją się teraz od czerwonej latarni edukacyjnej nieudolności.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ eks uczeń

3302 dni temu, 21:11 | ocena 80%

28

oceń komentarz 4 1

[quote name="siwy"]Ja tez popieram "koks"
:D I nie rozumiem dlaczego on nie oze byc dyrektorem ? W czym przeszkadza właśnie ? ;-)[/quote] nie no, w niczym :P

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ siwy

3303 dni temu, 14:12 | ocena 59%

29

oceń komentarz 16 11

Ja tez popieram "koks"
:D I nie rozumiem dlaczego on nie oze byc dyrektorem ? W czym przeszkadza właśnie ? ;-)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 13:44 | ocena 60%

30

oceń komentarz 26 17

Koks-jak najbardziej się z Tobą zgadzam .Też nie rozumiem w czym przeszkadza Ulatowski. Wybory się odbyły i wygrał .I sprawa załatwiona .Też chol... mnie to oburza ,dlaczego ten człowiek nie może być dyrektorem ? tego nie rozumiem ? Dla mnie jest jasne ,wygrał i już ,a poprzednia dyrektor nie chce się z tym pogodzić ,to już jej sprawa. To były demokratyczne wybory ,niestety musi sie z tym pogodzić

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ młody

3303 dni temu, 12:51 | ocena 85%

31

oceń komentarz 45 8

Ponadto pan Ulatowski i pan Dworzyński to są zupełnie różne osoby i inne też sytuacje.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ młody

3303 dni temu, 12:47 | ocena 92%

32

oceń komentarz 44 4

do Koksa: Przecież dyrektor dostał pozytywną opinię rady pedagogicznej, sam o tym mówi w wywiadzie. Chyba nie odważyłby się kłamać. Dlaczego we fragmencie pisma uzasadniającego odwołanie napisane jest inaczej? To się nadaje do sądu.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ koks

3303 dni temu, 11:50 | ocena 80%

33

oceń komentarz 12 47

Cytuję: swój

"Piszę do wszystkich tych,którzy uważają,że teraz poziom będzie wyższy,niby po odejsciu dyrektora.A to dlaczego? przecież to nie dyrektor kształtuje poziom,tylko uczniowie i nauczyciele."


Jaka hipokryzja!
Skoro dyrektor nie kształtuje poziomu, tylko uczniowie i nauczyciele, to w czym wam przeszkadza Ulatowski?
Taka jest PO. Innym wypominacie kolesiostwo, a sami swoich kolesiów chcecie na stołki posadzić.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ koks

3303 dni temu, 10:24 | ocena 82%

34

oceń komentarz 11 50

A pod ratuszem to co ma być, posiedzenie nadzwyczajne, a może nadzwyczajna rada pedagogiczna.Sorry, rada pedagogiczna nie, bo jak podaje GJ, opinia rady pedagogicznej była nieprzychylna dworzyńskiemu

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ koks

3303 dni temu, 10:19 | ocena 83%

35

oceń komentarz 10 50

Chyba pod dudką z piwem.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ młody

3303 dni temu, 10:16 | ocena 77%

36

oceń komentarz 36 11

Macie rację, trzeba działać. zbierzmy się w piątek o 16.00. Trzeba te sprawę nagłośnić.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 09:59 | ocena 75%

37

oceń komentarz 39 13

AMRIAN- MA RACJE -ZBIERZMY SIĘ 29-GO POD RATUSZEM

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Karola

3303 dni temu, 09:55 | ocena 84%

38

oceń komentarz 53 10

Aż żal patrzeć na poczynania naszego burmistrza. Grunt mu się pali pod nogami to na koniec rozdaje publiczne pieniądze swoim kolegom, a teraz pozbawia stanowiska dyrektora z Wilkowyi. Nie zastanawia Was dlaczego Pan Wolski zawsze dostawał najwyższe nagrody? Bo ja mam swoją teorię na ten temat... Co do Pana Dworzyńskiego to znam go osobiście i uważam, że zawsze stawał po stronie ucznia i szkoły, a został odwołany tylko i wyłącznie dlatego, że nasz burmistrz po prostu go nie lubi. Mam nadzieję, że Pan Adam W KOŃCU straci stanowisko, bo już dawno nie powinien zarządzać gminą, a Pan Andrzej wróci na swoje utracone niesłusznie!!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ młody

3303 dni temu, 08:23 | ocena 89%

39

oceń komentarz 55 7

Masz rację, Swój, w każdej szkole są nauczyciele lepsi i gorsi i nie jest to winą dyrektora. Ale w Wilkowyi są też nauczyciele bardzo dobrzy, wiem, bo mnie uczyli.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 08:14 | ocena 89%

40

oceń komentarz 59 7

Piszę do wszystkich tych,którzy uważają,że teraz poziom będzie wyższy,niby po odejsciu dyrektora.A to dlaczego? przecież to nie dyrektor kształtuje poziom,tylko uczniowie i nauczyciele.W pierwszej kolejności powinno się zwolnić ,nie dyrektora ,tylko kilku nauczycieli,którzy są po średnich szkołach i "musieli"w trakcie nauczania w szkole (bo taki był przepis)zrobić studia.I tak są wielkimi nauczycielami(nie uogólniam )tylko mówię kilkoro.Więc wybaczcie ,ale wyższego poziomu nie będzie ,jeśli pozostaną niektórzy nauczyciele.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ młody

3303 dni temu, 07:56 | ocena 81%

41

oceń komentarz 47 11

Panie Andrzeju, życzę wytrwałości. Wszystkie nagonki można przeżyć, gdy się ma czyste sumienie. Przecież dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ pan jan

3303 dni temu, 07:51 | ocena 76%

42

oceń komentarz 13 4

nba ja chcialbym pogadac o twojej glupocie i dlaczego jesz w czapce,czy to ma zwiazek z pochodzeniem lub jakiimis powiazaniami z ludzmi z ziemi obiecanej??? ;-)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ NBA

3303 dni temu, 07:45 | ocena 75%

43

oceń komentarz 4 12

[quote name="GAZETA"]Gazeta czytaj prasa nie tylko lokalna powinna być bezstronna, obiektywna, niedziałająca w swoim interesie i nie ciągle znajdująca sobie jakiegoś marnego pupila, (...) ... Gazeta winna być informatorem a nie politykiem.[/quote]

Chcesz o tym porozmawiać? Jakieś konkrety? Zapraszam na Wolności 1A. lub b.nawrocki@jarocinska.pl

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ GAZETA

3303 dni temu, 07:26 | ocena 90%

44

oceń komentarz 19 2

Gazeta czytaj prasa nie tylko lokalna powinna być bezstronna, obiektywna, niedziałająca w swoim interesie i nie ciągle znajdująca sobie jakiegoś marnego pupila, którego foruje a potem się różni ... to świadczyłoby o jej profesjonaliźmie. Komuś zarzuca się interesowność a samemu ... Gazeta winna być informatorem a nie politykiem.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ mieszkaniec

3303 dni temu, 07:04 | ocena 78%

45

oceń komentarz 14 4

[quote name="weron"]ciekawe czy jak pan kostka zostanie burmistrzem również będą tego typu spowiedzi u redaktorów GJ, pewnie nie :-*[/quote]

Jak "pan" kostka zostanie burmistrzem, to się wyprowadzam do Tarnowa!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ weron

3303 dni temu, 06:43 | ocena 78%

46

oceń komentarz 18 5

ciekawe czy jak pan kostka zostanie burmistrzem również będą tego typu spowiedzi u redaktorów GJ, pewnie nie :-*

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wyborca

3303 dni temu, 06:35 | ocena 57%

47

oceń komentarz 13 10

[quote name="xxx"]Już dawno powinien sam odejść[/quote]ciekawe na jak długo odejdzie i czy tam (!!! :lol: ) gdzie odejdzie weźmie ze sobą kolegów (obecnych i byłych) :-)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3303 dni temu, 05:46 | ocena 74%

48

oceń komentarz 13 37

[quote name="d,Artagnan"]tomaszku...oj tomaszku...trzeba było w wyborach na burmistrza osiągnąć dobry wynik i otrzymać Poparcie społeczeństwa ... to był dobry moment na wykazanie się swoimi POmysłami i POparciem... .[/quote]

POzwole przyPOmnieć że pan Andrzej POsiadał wynik 7,13 % każdy wynik POnad POlityka partii rządzącej z POparciem jest dobry, a szczególnie POdwojony.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3303 dni temu, 05:29 | ocena 82%

49

oceń komentarz 10 46

[quote name="d,Artagnan"]Panie i panowie z Ziemi Jarocinskiej czy chcecie mieć na sumieniu więcej ofiar?[/quote]

A kto ma zamiar się POwiesić ?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ xxx

3303 dni temu, 05:17 | ocena 84%

50

oceń komentarz 51 10

chociaż ma coś na soje wytłumaczenie nie tak jak pan Wojtczak nie umiał się z kukurydzy wytłumaczyć a długo jeszcze ten opalony ma zamiar się panoszyć? Już dawno powinien sam odejść jak ma trochę honoru!!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Grzegorz

3303 dni temu, 04:44 | ocena 80%

51

oceń komentarz 33 8

[quote name="amrian"]dawno, dawno temu na odległym Dzikim Zachodzie [/quote]moze jednak zbudować w Jarocinie na rynku symboliczny pręgierz ? Duze miasta je mają. Taki projekt obywatelski...
Bylby to celniejszy spolecznie wydatek niz ladowanie kasy np. w stara stodole pod dumnymi haslami.

[quote name="d,Artagnan"]kto dzisiaj pamięta prezesa śp.Psztyra który nie wytrzymał nacisków i popełnił samobójstwo...a to było tylko 9 lat temu...[/quote]trzeba bedzie wrócić do wielu spraw...

[quote name="amrian"]więc z zbierzmy się na wiecu pod budynkiem dnia 29.07 2011r. o godz. 16.00 okazując tym samym dezaprobatę co do poczynań PRZESTĘPCY. przestańcie wylewać żale na małym forum a zróbcie coś konkretnego!!![/quote]TVN24 by porzyjechala... Faktycznie jak jarociniacy nic nie bedą robić (a tylko pojednycze jednostki) to nie zmieni sie opinia o Jarocinie i jego mieszkańcach

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ amrian

3303 dni temu, 22:42 | ocena 80%

52

oceń komentarz 43 11

niech tym budynkiem będzie RATUSZ który jest symbolem władzy w naszej gminie!!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ amrian

3303 dni temu, 22:39 | ocena 79%

53

oceń komentarz 42 11

dawno, dawno temu na odległym Dzikim Zachodzie obowiązywało tak zwane prawo Lincza w którym przy niewydolności prawa OBYWATELE brali sprawy w swoje ręce. dziś nie będziemy już wieszać PRZESTĘPCÓW ale możemy okazać tak zwane obywatelskie nieposłuszeństwo. więc z zbierzmy się na wiecu pod budynkiem dnia 29.07 2011r. o godz. 16.00 okazując tym samym dezaprobatę co do poczynań PRZESTĘPCY. przestańcie wylewać żale na małym forum a zróbcie coś konkretnego!!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ d,Artagnan

3303 dni temu, 22:02 | ocena 80%

54

oceń komentarz 53 13

biedni naiwniacy i ostatni wierni żołnierze opalonego,przecież nie chodzi tu o żadną ocenę tego czy innego dyrektora...Każdy który ma czelność mieć swoje zdanie i nie podporządkować się jarocinskiemu kadafiemu jest skreślony.... kto dzisiaj pamięta prezesa śp.Psztyra który nie wytrzymał nacisków i popełnił samobójstwo...a to było tylko 9 lat temu...Panie i panowie z Ziemi Jarocinskiej czy chcecie mieć na sumieniu więcej ofiar?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ bodzio

3303 dni temu, 21:57 | ocena 79%

55

oceń komentarz 13 48

Kuratorium POdlega wojewodzie, więc idealną opinię POdległemu wystawili.
A Pawlickiemu sami namieszaliście,związaliście się z Platformą Oszołomów i tak już wam zostało, a teraz robicie się kozłami ofiarnymi.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ bodzio

3303 dni temu, 21:51 | ocena 81%

56

oceń komentarz 10 44

Tak wojewoda na pewno będzie bronił nieudacznego, gdyż oboje są z PO

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ d,Artagnan

3303 dni temu, 21:45 | ocena 87%

57

oceń komentarz 39 6

tomaszku...oj tomaszku...trzeba było w wyborach na burmistrza osiągnąć dobry wynik i otrzymać Poparcie społeczeństwa ... to był dobry moment na wykazanie się swoimi POmysłami i POparciem... Dzisiaj POzostała u ciebie tylko frustracja i POPiSywanie się pseudo opiniami o problemach o których nie masz zielonego POjęcia...POzdrawiam biednego choruszka....

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Marcin

3303 dni temu, 21:12 | ocena 81%

58

oceń komentarz 47 11

Panie Andrzeju, szacunek i wyrazy współczucia !!! Prawda wkrótce obroni sie sama !!!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 21:12 | ocena 88%

59

oceń komentarz 38 5

Absolwencie, samouctwo czy nie, ale do tego konkursu musiał cię jednak zgłosić nauczyciel

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Karol Górski

3303 dni temu, 21:09 | ocena 67%

60

oceń komentarz 1 2

[quote name="wilkowyjski absolwet"]@kgórski nie chcialbym opisywać dokłądnie tego publicznie. ten co wie, to wie
[/quote]

Chodzi mi o tę sytuację, kiedy skazano ucznia, który nagrał łamiącego prawo nauczyciela :)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 21:08 | ocena 96%

61

oceń komentarz 44 2

absolwent-nie rozumiem skrótu Twojego? "panem A".Jestem jak każdy internauta ,który ma prawo wypowiedzi i jestem tez byłym uczniem tej szkoły ,a w polityke sie nie bawię i nigdy nie byłem za ugrupowaniem PO,ale jestem obiektywny.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilkowyjski absolwet

3303 dni temu, 21:07 | ocena 87%

62

oceń komentarz 6 40

@kgórski nie chcialbym opisywać dokłądnie tego publicznie. ten co wie, to wie
@klara jest różnica pomiedzy samouctwem, a rozwijaniem talentów w szkole

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 21:00 | ocena 88%

63

oceń komentarz 38 5

Tak, absolwencie, narzekasz, ale jednak w tej szkole rozwijano twój talent, skoro miałeś odebrać nagrodę w Kaliszu za jakiś prestiżowy konkurs.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Karol Górski

3303 dni temu, 20:59 | ocena 84%

64

oceń komentarz 16 3

Kiedy to było i gdzie? Bo ciężko mi w to uwierzyć...

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilkowyjski absolwet

3303 dni temu, 20:55 | ocena 87%

65

oceń komentarz 6 41

@swój W jakiejś szkole kiedyś jacyś uczniowie nagrali bodajże jak nauczycielka biła ucznia i uznano że niezgodnie z prawem i ucznia jeszcze skazali dodatkowo. Co do tego by powiedzieć rodzicowi to myślisz, że na to nie wpadłem? Ale nawet jak rodzic to zgłosi, to i tak taki dyrektor mało zrobi, bo to jest stosunkowo mała szkoła i powie tylko koledze/nauczycieli by uważał bardziej jak już piją w szkole i gotowe.
btw. zastanawiam się strasznie nad tym, czy aby nie jesteś Panem A. lub kimś bezpośrednio wysłanym od niego, do kontrolowania komentarzy ;>

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Karol Górski

3303 dni temu, 20:50 | ocena 71%

66

oceń komentarz 5 2

[quote name="wilkowyjski absolwet"](...) przecież nie wolno robić zdjęć/nagrywać filmów na lekcjach nawet gdy to dowód w łamaniu prawa (...)[/quote]

Niby dlaczego nie można nagrać, jeśli ktoś łamie prawo?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:46 | ocena 92%

67

oceń komentarz 48 4

Absolwent-jest jeszcze taki ktos ,jak rodzic,któremu mozna powiedzieć ,no chyba ,ze sie nie ma dobrych kontaktów z nim? ...to juz inna sprawa,ale rodzić moze anonimowo zgłosić to do dyrekcji i uczeń nie ma zadnych problemów .A teraz po czasie nagle sie okazuje ,ze cos sie działo?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Karol Górski

3303 dni temu, 20:47 | ocena 50%

68

oceń komentarz 2 2

Test

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilkowyjski absolwet

3303 dni temu, 20:41 | ocena 85%

69

oceń komentarz 7 41

problem może być z dowodami - jak to udowodnisz? Zrobisz zdjecie telefonem? No niezbyt, przecież nie wolno robić zdjęć/nagrywać filmów na lekcjach nawet gdy to dowód w łamaniu prawa (było kiedyś trochę o takim czymś w telewizji). Poza tym... czy ty sobie zdajesz sprawę jak przechlapane miałby taki uczeń? To niby jest anonimowe, a na prawdę to raz dwa wychodzi na jaw kto donióśł (jak w internecie) i taki uczeń jest później poniewierany. Każdy woli siedzieć cicho i nie mieć później problemów.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:34 | ocena 91%

70

oceń komentarz 49 5

"ABSOLWENT" -SKORO WIDZIAŁES TEN PROBLEM ,TO DLACZEGO NIE ZGŁOSIŁEŚ?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilkowyjski absolwet

3303 dni temu, 20:32 | ocena 76%

71

oceń komentarz 12 37

@swój Ja akurat nie miałem problemów. Ale pamiętam jak z kolegą mieliśmy jechać po odbiór nagród w jakimś bardziej prestiżowym konkursie do Kalisza (za ten konkurs były dodatkowe punkty do szkół średnich), ale dyrektor się nie zgodził.
Poza tym, dla tego dyrektora ważniejsza o wiele była polityka, bo tak jak problemy uczniów z narkotykami itp. potrafił zauważyć to problemów nauczycieli z piciem w szkole to jakoś zauważyć już nie szło.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ eks uczeń

3303 dni temu, 20:29 | ocena 50%

72

oceń komentarz 1 1

[quote name="eks uczeń"][quote name="swój"]Ty !"absolwet" może miałeś problemy i tak się wyrażasz? Niestety przed dyrektorem trzeba czuć respekt.[/quote]
??? Jak dla mnie liczą się efekty,a nie to czy trzeba przed dyrektorem czuć respekt czy nie, a efektem jest to, że problemów nie miałam :) zresztą nie wiem co miał znaczyć powyższy komentarz...[/quote]
cytuję raz jeszcze - myśłałam że absolwent to eks uczeń - sorry:P

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:29 | ocena 90%

73

oceń komentarz 9 1

Aurela-,bo mam znajomą o takim imieniu i wiem ,że ona tak nie pisze,i może to byc żle odebrane.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ pan jan

3303 dni temu, 20:28 | ocena 90%

74

oceń komentarz 52 6

nie chodzi o to czy Pan Dworzynski jest dobrym czy zlym dyrektorem,tylko o to ze pawlicki skazan, i odchadzacy kasuje niewygodnych uczestnikow zycia publicznego,pawlicki to msciwy pudelek udajacy pit bulla,ale tylko mopsiki z ziemi jarocinskiej sie go boja,po prawdziwe stare wilki go przejrzaly :lol:

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ eks uczeń

3303 dni temu, 20:26 | ocena 67%

75

oceń komentarz 6 3

[quote name="swój"]Ty !"absolwet" może miałeś problemy i tak się wyrażasz? Niestety przed dyrektorem trzeba czuć respekt.[/quote]
??? Jak dla mnie liczą się efekty,a nie to czy trzeba przed dyrektorem czuć respekt czy nie, a efektem jest to, że problemów nie miałam :) zresztą nie wiem co miał znaczyć powyższy komentarz...

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:24 | ocena 94%

76

oceń komentarz 49 3

Zgadzam sie z" eks uczniem"-kto sie uczy ,to sie uczył bedzie i czy to bedzie ten czy inny nauczyciel ,a komu nie chce sie uczyć ,to bedzie wymyslał ,że dyrektor nie taki ,że nauczyciele nie tacy itp.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3303 dni temu, 20:24 | ocena 88%

77

oceń komentarz 5 37

[quote name="swój"]
Najpierw Adamowi nie pasował były starosta ,który był na poczatku z nim ,p[otem cos poszło nie po jego myśli i juz był przeciwny staroście byłemu ......potem tak bardzo sie cieszył jak Stachu został starosta ,to skakał aż pod niebo ,że wreszcie bedzie mógł współpracować i wszystko z nim zrobi ,i nagle co? nie pasuje mu Stachu nawet?P.[/quote]

Pan Burmustrz POdarował POprzedniemu staroście miotłe by POprzepędzał. Był przed laty artykuł na 1 stronie gazety. Dziś POzostaje POprzedniemu staroście POszukać tej miotły i POzamiatać.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ aurela

3303 dni temu, 20:21 | ocena 93%

78

oceń komentarz 3 39

kogo masz na myśli??? a skąd wiesz czy ja tak nie mam na imie???
rozszyfrowany heheh

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:18 | ocena 81%

79

oceń komentarz 13 3

Aurela zmień nick ,bo nie używa się czyich imion

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ miro

3303 dni temu, 20:17 | ocena 94%

80

oceń komentarz 44 3

Pierwszy krok do przekształcenia w stowarzyszenie (stołeczki, posadki) itd. itp......

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3303 dni temu, 20:16 | ocena 91%

81

oceń komentarz 4 42

POwołać POnowne POrozumienie POszkodowanych POprzez POrozumienie. POśpiesznie POzapisywać POzostałych POtencjalnych POległych POmocnych POpartych POmóc POpłakanym.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:15 | ocena 94%

82

oceń komentarz 50 3

to co teraz jest,to nic innego jak polityka ,a nie zarzucanie niegospodarnosci.Bo niegospodarność to można zarzucić Adamowi ,że nie mamy żadnych zakładów pracy ,tylko same banki i markety,a z tego co widzę ,to nie o gospodarność tu chodzi.!
Najpierw Adamowi nie pasował były starosta ,który był na poczatku z nim ,p[otem cos poszło nie po jego myśli i juz był przeciwny staroście byłemu ......potem tak bardzo sie cieszył jak Stachu został starosta ,to skakał aż pod niebo ,że wreszcie bedzie mógł współpracować i wszystko z nim zrobi ,i nagle co? nie pasuje mu Stachu nawet?Przeciez z Andrzejem tez był w jednym ugrupowaniu i co? też mu teraz nie pasuje? Czyli z nikim sie zgodzić nie umie ,to kto jest winien Adam ,czy inni? Gdyby Adam był fer ,to zrozumiałe ,że nie mógł by sie zgodzic z jednym ,ale nagle wszyscy mu nie pasują? Ale gratuluje tym którzy na Adama głosowali.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:11 | ocena 96%

83

oceń komentarz 44 2

Ty !"absolwet" może miałeś problemy i tak się wyrażasz? Niestety przed dyrektorem trzeba czuć respekt.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ eks uczeń

3303 dni temu, 20:08 | ocena 91%

84

oceń komentarz 43 4

Ja ze swojej strony mam tyle do powiedzenia - sama uczęszczałam do szkoły w Wilkowyi i nie mogę narzekać jeżeli chodzi o poziom nauczania. Według mnie jest to absurdalne żeby obciążać dyrektora odpowiedzialnością za to czy ktoś się uczyć chce czy nie - słabsi uczniowie zawsze mogli liczyć na wsparcie nauczycieli i pomoc z ich strony, z tego co pamiętam. Gołym okiem widać, że argument ten jest kiepskim pretekstem do prymitywnej zemsty. Jest to wręcz żałosne i świadczy o kręgosłupie moralnym niektórych osób - w domyśle wiadomo których...

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 20:07 | ocena 93%

85

oceń komentarz 3 39

moje empiryczne podejście do egzystencji oraz spostrzeżenia i uwagi dotyczące edukacji w Szkole w Wilkowyj nie pozwalają mi na dalszą merytoryczną konwersację z tobą Klaro ponieważ uważam że Twój poziom jednak jest zbyt niski w stosunku do mojej osoby pozdrawiam :lol:

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:07 | ocena 96%

86

oceń komentarz 48 2

Do wilczy- To właśnie gdzie ty mieszkasz? i w jakich czasach ty albpo Twoje dzieci chodziły do szkoły ,a moze Ty nigdy nie byłas na wywiadówce ,ze nie wiesz nawet ,ze w wilkowyi był ogromny problem z narkotykami i wymuszaniem pieniedzy . TO TY SPISZ CAŁE ZYCIE

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 20:04 | ocena 91%

87

oceń komentarz 39 4

Między nami, Wilczo, nie było merytorycznej konwersacji. Ale rzeczywiście, może znajdziesz przy innej okazji kogoś , kto cię zrozumie i komu mogłabyś się wypłakać, jak to było źle w tej wilkowyi.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 20:03 | ocena 93%

88

oceń komentarz 51 4

Do miga-Tak oczywiscie ,że zasługa dziewcząt z druzyny piłkarskiej i Jacka Koleckiego ,i właśnie o tym mówię ,bo jeśli dyrekcja nie zgodzi sie na wyjazd uczniów na turniej ,to nawet tej tabliczki by nie było ,wiec cos do tego tez dyrekcja ma ,a druga sprawa ,to co ma polityka do tego .Może jestes za młody i nie pamiętasz jak w byłych czasach większość dyrektorów było w partii i jakoś nikomu to nie przeszkadzało?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilkowyjski absolwet

3303 dni temu, 20:01 | ocena 81%

89

oceń komentarz 11 47

Tu nie tyle chodzi o to że Dworzyński jest w opozycji co o to jak sprawował się jako dyrektor.
Zajmuje się prawie wyłącznie polityką, a szkołę ma głęboko w d...
Chciał startować na burmistrza, a nie potrafił dobrze rządzić szkołą. Jeśli się kiedykolwiek chodziło do tej szkoły, to się wie że to gbur i niezbyt miły człowiek.
Nie przepadam zbytnio za Pawlickim, ale w tej sprawie popieram go w 100%

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 20:00 | ocena 92%

90

oceń komentarz 4 46

moje empiryczne podejście do egzystencji oraz spostrzeżenia i uwagi dotyczące edukacji w Szkole w Wilkowyj nie pozwalają mi na dalszą merytoryczną konwersację z tobą Klaro ponieważ uważam że Twój poziom jednak jest zbyt niski w stosunku do mojej osoby pozdrawiam

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:59 | ocena 90%

91

oceń komentarz 44 5

Dziwne jednak, że skoro wiedziałyście o czymś takim, to dlaczego tego nie zgłaszałyście. Najlepiej dla własnej wygody zamykać na wszystko oczy. A jak miło teraz ujeżdżać sobie, ile tylko się da, bo przecież można już dołożyć Dworzyńskiemy swojego kopniaka, prawda?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:53 | ocena 90%

92

oceń komentarz 43 5

Tak, były, ale od razu sprawy były załatwiane, kiedy tylko zostały ujawnione. Wiem o tym doskonale.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ aurela

3303 dni temu, 19:50 | ocena 89%

93

oceń komentarz 6 49

KLARA WIDOCZNIE ALBO CAŁE ŻYCIE ŚPI ALBO NIGDY Z DOMU NIE WYCHODZIŁA

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 19:48 | ocena 89%

94

oceń komentarz 6 51

klara spadałam z krzesła naprawdę w wilkowyj nigdy nie było narkotyków ani rozbojów żadnej kradzieży ŚMIECHU WARTE GDZIE TY MIESZKASZ KOBIETO

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:45 | ocena 88%

95

oceń komentarz 52 7

Nie on jeden jest zaangażowany politycznie, ale ma przecież zastępcę, który także musi wypełniać swe obowiązki. Dworzyński ma jednak posłuch, i tak powinno być w przypadku dyrektora, trochę się trzeba go bać, wtedy nie ma problemów np. z narkotykami, rozbojami. a tego w Wilkowyi nie ma.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 19:45 | ocena 85%

96

oceń komentarz 6 35

droga klaro ja aż taka stara to nie jestem ;-)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:40 | ocena 86%

97

oceń komentarz 38 6

Skoro, Wilczo, kończyłaś szkołę w Wilkowyi, a teraz chodzą do niej twoje dzieci, to chyba nie za kadencji dyrektora Dworzyńskiego.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ aurela

3303 dni temu, 19:37 | ocena 82%

98

oceń komentarz 10 45

Dyrektor więcej czasu niestety poświęca polityce kampanią wyborczym itp dlatego nie ma czasu właśnie tego pilnować a powinien :) :-*

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:37 | ocena 86%

99

oceń komentarz 42 7

Nie rozumiem także, jak można zwolnić dyrektora, skoro otrzymuje pozytywną ocenę z kuratorium, widać od razu, że to grubymi nićmi szyte, że to zemsta Pawlickiego, który przecież obiecał, że nie będzie podejmował jako skazany istotnych decyzji. Słowa, słowa, słowa.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 19:35 | ocena 84%

100

oceń komentarz 8 41

to nie są żadne plotki klaro sama kończyłam Szkole w Wilkowyj i już za moich czasów niestety tak BYŁO. Dobrze to pamiętam bo oczywiście jakoś dzieci cieszyliśmy sie z tego ale teraz patrzą na to wszystko jako dorosła osoba uważam że dobrze że sie to SKOŃCZY.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:25 | ocena 84%

101

oceń komentarz 42 8

Droga Wilczo. To, co piszesz, to tylko plotki, nikt się nie spóźnia na lekcje, bo tego pilnuje dyrektor. powinnaś o tym wiedzieć, skoro twoje dziecko uczy się w tej szkole. Widziałaś może jakiegoś nauczyciela, który by skrócił sobie lekcje? Więc nie wymyślaj.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:22 | ocena 88%

102

oceń komentarz 43 6

Droga Wilczo. Nauka wymienionych przez ciebie przedmiotów jest priorytetem, choć ty tego nie widzisz. Może akurat twoje dziecko ma z nimi problemy. Jednak uczniowie z Wilkowyi jakoś dostają się do szkół średnich, nawet nieźle sobią radzą, i choć trudno ci w to uwierzyć - kończą studia. A kto się chce uczyć, będzie się uczyć w każdej szkole, kto nie - to żaden nauczyciel tu wiele nie zdziała.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 19:17 | ocena 81%

103

oceń komentarz 10 42

mam nadzieje że nie siedzenia w kotłowni skracania lekcji wysyłania na polski biologa to dopiero jest samowolka droga klaro

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3303 dni temu, 19:17 | ocena 88%

104

oceń komentarz 6 42

Ile godzin pracy w charakterze nauczyciela POzostało POprzedniemu dyrektorowi ?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:14 | ocena 88%

105

oceń komentarz 46 6

Pieniądze moze są z gminy, ale nie każdy dyrektor umie nimi dobrze zarządzać. Pawlicki był uczniem i nauczycielem w szkole w Wilkowyi i może mu pozostał z tego okresu jakiś uraz, bo jak wytłumaczyć ciągłą nagonkę na szkołę, ukazywanie tylko złych stron a ukrywanie dobrych. Ja także jestem rodzicem, jak Wilcza,ale się nie cieszę i jestem przerażona całym tym brudem, samowolką, która się odbywa. Czego o życiu nauczą się nasze dzieci?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 19:11 | ocena 86%

106

oceń komentarz 7 42

droga klaro wyniki w sporcie to zasługa Pana od w-f który akurat jest dobrym nauczycielem ale niestety nauka polskiego matematyki biologi czy angielskiego powinna zostać priorytetem
ciekawie ile absolwentów szkoły w wilkowyji kończy studia??? niewiele z 34 osobowej klasy 3 osoby z magistrem to żaden sukces a szkoła podstawowa i gimnazjum to podstawa do dalszej edukacji i sukcesów

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 19:05 | ocena 87%

107

oceń komentarz 45 7

Nie powinno się tylko patrzeć na wyniki egzaminów,dzieci osiągają sukcesy w wielu konkursach, mogą rozwijać swe zainteresowqania w wielu kółkach, działać w teatrze szkolnym.A poza tym jest to szkoła bardzo bezpieczna dla dzieci.Piszą o poziomie, o tym, że ktoś tam uczy się w Jarocinie, a dlaczego nikt nie pisze, że w Wilkowyi uczą się dzieci z Jarocina, dojeżdżają na wieś z miasta. Pytanie - co je tam ciągnie? I chyba są zadowolone.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3303 dni temu, 19:01 | ocena 83%

108

oceń komentarz 9 44

fakt rodzinie i kolegom może być smutno ale DZIECIOM RODZICOM jest bardzo WESOŁO nareszcie poziom nauczania mam nadzieje ze będzie na wysokim poziomie
a co do remontów które przeprowadził pan Andrzej to jak wiadomo były za PIENIĄDZE GMINY a wiec za pieniądze które BURMISTRZ ORAZ RADA przekazała (i w mojej ocenie cały ten majątek nie był dobrze wykorzystany patrz- wyniki z egzaminów)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3303 dni temu, 18:59 | ocena 83%

109

oceń komentarz 8 40

To zemsta za moją aktywność polityczną - mówi Andrzej Dworzyński.

Przecież ten pan ostatnio wystęPOwał w cyt.: "charakterze człowieka" a nie POlityka. POdobno PO wyboprach sie POchorował. POzatym POwinien POstanowić albo POlitykować albo dyrektorowawać. Ponadto ma szanse na POsła.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ MarekN.

3303 dni temu, 18:54 | ocena 50%

110

oceń komentarz 2 2

[quote name="johnas"]Marek N. jak niezrównoważony. :lol:
Już jeden taki był co widział za każdym rogiem przekręt, nawet kandydował na burmistrza. Z tego co się orientuję po wynikach ludzie nie łyknęli tej ściemy na której chciał wygrać wybory jak PIS swego czasu.[/quote]
Pisze to chociaż znów narażam się na obelgę ze strony cytowanej osoby. Ale cóż. Nie chodzi oto żebym ja widział jakiś jeden czy drugi przekręt i nie zamierzam czerpać z tego żadnej korzyści politycznej jak kandydat o którym mowa. Chciałbym, żeby te kilka nie do końca wyrazistych rzeczy sprawdziły instytucje do tego stworzone. Dla mnie będzie to potwierdzenie lub nie pewnej tezy, krążących informacji, dla ciebie zaświadczenie przypadkowości niektórych nie do końca jasnych sytuacji.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ klara

3303 dni temu, 18:51 | ocena 84%

111

oceń komentarz 46 9

Jestem oburzona tym, co się stało. Pan Andrzej zrobił w szkole mnóstwo remontów, bardzo o nią dba; na pewno nie można więc zarzucić mu niegospodarności. Jest czlowiekiem nieprzekupnym, niewchodzącym w układy, a to się wielu nie podoba. I ma odwagę przeciwstawić się Pawlickiemu. Andrzej, walcz.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ mig

3303 dni temu, 18:41 | ocena 82%

112

oceń komentarz 9 42

[quote name="swój"]Bodzio- Ty nawet nie wiesz jak ta szkoła sie rozwija? Czy na Twoim budynku szkoły jest tablica " SZKOŁA ODKRYWANIA TALENTÓW"?Mysle ,ze chyba nie ,a na tej jest i chwała dzieciakom za to ,że rozwijają sie w tym kierunku,niestety przez to muszą gonić naukę,ale większość daje radę osiągając wyniki najnizej 4,75.[/quote]
Tabliczka dokrywanie talentóww to zasługa Jacka Koleckiego i dziewczyn z jego drużyny piłkraskiej, a nie dyrektoraa, który zamiast zajmować się szkołą zabawia się w polityka

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 18:14 | ocena 88%

113

oceń komentarz 56 8

To nie dyrektor jest winien ,tylko niech się rodzice wezmą za dzieci ,bo szkoła najpierw zaczyna sie w domu i wychowanie.Zero zainteresowania wsród niektórych rodziców.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ john rambo

3303 dni temu, 18:08 | ocena 80%

114

oceń komentarz 9 37

"dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf" no i ten paragraf 585 idealnie sie do tego nadaje, taki ogółny, że aż pięknie się czyta, dowolność interpretacji, o to chodzi.... :lol:
CZy jak wykaże że mój ulubieniec mikołaj kłamał podczas kampaniiwyborczej (chyba nie muszę tego udowadniać bo nawet za to przepraszał) a teraz reklamuje swoją osobą (buzią) partię polityczną, to czy` nie działa na jej niekorzyść. W końcu jaką on ma reputację, jak kłamał? Rozumiesz, teraz jaki to był paragraf? Jego logika? Wszystko można podpasować.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 18:08 | ocena 93%

115

oceń komentarz 50 4

Bodzio- Ty nawet nie wiesz jak ta szkoła sie rozwija? Czy na Twoim budynku szkoły jest tablica " SZKOŁA ODKRYWANIA TALENTÓW"?Mysle ,ze chyba nie ,a na tej jest i chwała dzieciakom za to ,że rozwijają sie w tym kierunku,niestety przez to muszą gonić naukę,ale większość daje radę osiągając wyniki najnizej 4,75.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 17:54 | ocena 91%

116

oceń komentarz 49 5

Do johnasa- to ty jesteś b... ,bo widocznie nie znasz prawa,że ludzie z wyrokami nie mogą pełnić funkcji publicznych.Przykro mi ,że tak sąd orzekł w sprawie którą tak bronisz ,bo chociaż on jest sprawiedliwy.Gdyby wszystko wolno było władzy i nie byłoby za to kary ,to chodziłbyś boso ,bo by Cię nawet na buty nie było stać.
Prawem wyboru ,to on mógł rządzić ,ale tylko do grudnia,a teraz to niech nie robi żenady.
Do "6 klasa"-czy w przerwie uczy się dzieci? chyba nie! wiec dlaczego nie można w przerwie wejść do kotłowni?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ ciul

3303 dni temu, 17:50 | ocena 82%

117

oceń komentarz 10 47

Albo zajmować się i oddawać w pełni szkole albo bawić się w politykę. Trzęsą już dupka zatrudnieni po znajomości w szkole itd...

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ john

3303 dni temu, 17:47 | ocena 89%

118

oceń komentarz 5 39

wypowiedz m: "Można zaszkodzić- oszukując nabywcę zawyżoną wartością spółki.A swoją drogą jaki jest szczyt pazerności? "
No właśnie oszukując, a nie działając na szkodę spółki. Tylko był jeden problem dla politycznego osądu. Wiesz jaki? Że Włosi zrobili mu proces cywilny o oszustwo, o wprowadzenie w błąd przy zakupie. I wiesz jak się ten proces skończył? Że nie mieli racji, przegrali z burmistrzem w procesie cywilnym. Czyli co zrobił niezawisły osąd, skorzystał z paragrafu który powstał za komuny, żeby za wysoko podskakujących kapitalistów ukrucić (zapytaj mikołaja, on wstępował do SLD, więc na pewno z historii miał piątkę i będzie wiedział)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ MarekN.

3303 dni temu, 17:35 | ocena 60%

119

oceń komentarz 9 6

[quote name="johnas"]mareczku, to juz teraz to wykaż, a nie szczekasz jak piesek mareczek[/quote]
jaki piesek k...czy osoby popierające Adama P. muszą być zarazem chamami?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ m

3303 dni temu, 17:30 | ocena 88%

120

oceń komentarz 45 6

Można zaszkodzić- oszukując nabywcę zawyżoną wartością spółki.A swoją drogą jaki jest szczyt pazerności? Tak manipulować w papierach swojej firmy żeby samego siebie oszukać!Wracając do sprawy Pana Dworzyńskiego- może to i prawda, że jego szkoła nie cieszy się najlepszą opinią ,ale wyrzucać go w taki sposób, burmistrz jawnie zemścił się za wybory, w których Pan Andrzej otwarcie go krytykował. Całe szczęście, że są to jego ostatnie decyzje.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ rębajło

3303 dni temu, 17:28 | ocena 52%

121

oceń komentarz 16 15

abstrahując od partyjnych przepychanek: niestety, prawda jest też taka, że faktycznie dzieciaki w Wilkowyi osiągają fatalne wyniki w testach. Akurat ja pamiętam tę szkołę sprzed wielu lat i poziom był wtedy o wiele wyższy...

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johnas

3303 dni temu, 17:26 | ocena 67%

122

oceń komentarz 8 16

Marek N. jak niezrównoważony. :lol:
Już jeden taki był co widział za każdym rogiem przekręt, nawet kandydował na burmistrza. Z tego co się orientuję po wynikach ludzie nie łyknęli tej ściemy na której chciał wygrać wybory jak PIS swego czasu.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johnas

3303 dni temu, 17:22 | ocena 53%

123

oceń komentarz 9 8

mareczku, to juz teraz to wykaż, a nie szczekasz jak piesek mareczek

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johnas

3303 dni temu, 17:17 | ocena 76%

124

oceń komentarz 11 35

niezawisły sąd stwierdził że działaniem na szkodę spółki jest zawyżenie jej majątku. Już większej ekonomicznie głupoty nie słyszałem. Jak można zaszkodzić spólce twierdząc że jest więcej warta?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ MarekN.

3303 dni temu, 17:17 | ocena 85%

125

oceń komentarz 58 10

Jak na ironie, "niegospodarny" to będzie pierwszy zarzut jaki postawi się Adamowi Pawlickiemu po jego długo oczekiwanym odejściu. Spółki, grunty, jedno-adresowe przetargi, konkursy, ich brak i cała chmara ludzi nakarmionych z publicznych pieniędzy.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johnas

3303 dni temu, 17:14 | ocena 84%

126

oceń komentarz 12 65

do swojego - jakim prawem rządzi, baranie? prawem wyboru, przez kilka tysiecy ludzi, co drugiego głosującego jarociniaka.

wstyd i hańba to jest skazanie gościa rzutem na taśmę z paragrafu który wykasowali politycy 13 lipca 2011. Paragrafu z którego został skazany już nie ma w prawie polskim.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ swój

3303 dni temu, 17:01 | ocena 89%

127

oceń komentarz 66 8

I co? Myślicie ,że jak zwolnicie Andrzeja,to będą same prymusy w szkole?Nie czarujmy się!Chociażby nie wiem kto przyszedł na dyrektora,to i tak nic nie zrobi jeśli młodzież nie będzie chciała się uczyć.-to po pierwsze.
Po drugie-wcale tak dużo nie dojeżdża młodzieży do Jarocina,jedynie do społecznego,kilkoro.
Po trzecie-jak może człowiek skazany prawomocnym wyrokiem rządzić gminą ,przecież to wstyd i hańba na całą Polskę ,czy nikt tego do licha nie widzi?Adam jest bez honoru i wstydu,żeby z naszych pieniędzy żyć,skoro dawno juz nie powinno go byĆ.Więc jakim prawem jeszcze on rządzi gminą?Andrzej nie daj się!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johny walker

3303 dni temu, 16:49 | ocena 73%

128

oceń komentarz 11 4

szkoda że zmieniłeś to odkryj i wybierz na dołącz. Dołącz to takie dwuznaczne, a odkryj i wybierz to takie romantyczne :lol:

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johny walker

3304 dni temu, 16:45 | ocena 73%

129

oceń komentarz 11 4

... a właściwie już się gubię w tym ctrl-c ctrl- może powinno być:

"NO to teraz jestes wolny" - PRZYJDŹ, ODKRYJ,WYBIERZ, DZIAŁAJ. :lol: :lol:

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johny walker

3304 dni temu, 16:41 | ocena 83%

130

oceń komentarz 20 4

NO to teraz jestes wolny - przyjdz, dołącz i działaj. mikołaj (żeby było jasne-nie z tych świętych, z tych czerwonych)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ 6 klasa

3304 dni temu, 16:39 | ocena 75%

131

oceń komentarz 17 51

gdyby nauczyciele w Wilkowyja uczyli nasze dzieci a nie siedzieli w kotłowni wtedy nie trzeba by było ich obrażać że to słaby rocznik

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Jobi

3304 dni temu, 16:38 | ocena 78%

132

oceń komentarz 36 10

Wszystko wolno Pawlickiemu bo w końcu "Ziemia Jarocińska Adama Pawlickiego" (jest)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3304 dni temu, 16:36 | ocena 77%

133

oceń komentarz 18 59

gdyby Dworzyński był dobrym dyrektorem byłby nim nadal

Gdyby Dworzyński był dobrym kandydatem na burmistrza byłby burmistrzem

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ CeraLeppera

3304 dni temu, 16:29 | ocena 84%

134

oceń komentarz 58 11

Gdyby Pawlicki miał tyle honoru co samoopalacza na twarzy to dawno podałby się do dymisji.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Wilkowyja

3304 dni temu, 15:42 | ocena 74%

135

oceń komentarz 19 53

i jego tłumaczenie że w tym roku słaby rocznik w 6 klasie panie Andrzeju obraził pan uczniów i rodziców
CIESZE SIE OGROMNIE Z TEGO CO SIE STAŁO

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wilcza

3304 dni temu, 15:39 | ocena 74%

136

oceń komentarz 24 69

NARESZCIE!!!!! NIE BĘDZIEMY MUSIELI PRZENOSIĆ NASZYCH DZIECI DO INNYCH SZKÓŁ. już dawno za tego pana powinni się zabrać nie dosyc ze słabe wyniki w całej gminie to jeszcze to co się DZIEJE na ZAPLECZU tej SZKOŁY przechodzi Boskie pojęcie

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ do mściciela Adama

3304 dni temu, 15:33 | ocena 84%

137

oceń komentarz 74 14

Panie skazany: każdy organizuje taką zemstę na jaką go stać. Pańskie postępowanie jest prymitywne i prostackie! Ale dobrze jest na koniec pokazać swoją prawdziwą twarz - Jarocin na długo ją zapamięta!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ bodzio

3304 dni temu, 15:16 | ocena 88%

138

oceń komentarz 64 9

Niech jarocińska przeprowadzi sondę, z zapytaniem,czy mieszkańcy Wilkowyji chcą dworzyńskiego na dyrektora czy nie.
Taką sondę zrobili odnośnie liceum.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Krótka

3304 dni temu, 14:54 | ocena 69%

139

oceń komentarz 40 18

A. Kostro jest oszczędna i efektywna. Oddaje pieniądze burmistrzowi, nie szanuje swoich nauczycieli, ma wysokie wyniki...
Czy dyrektor SAM jest autorem sukcesu uczniów swojej szkoły ???????? A współpraca z rodzicami dzieci....

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ anty corn

3304 dni temu, 14:37 | ocena 79%

140

oceń komentarz 15 56

[quote name="tomaszek"]POwinni POrozumieć się z POprzednim starostą i POczytać gazete z konferencjami pana Kostki o dotacjach POradzić sie i POdjąć POmysł POwstania mikroprzedsębiorstwa POd nazwą: proPOnuje "POrozumienie" i POzyskać dotacje. POtem POwinni się zająć np PszczOłami.
Życzę POwodzenia.[/quote]

jesteś wspaniały !!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wieslaw

3304 dni temu, 14:37 | ocena 78%

141

oceń komentarz 22 77

I dobrze, że odwołany!Zobaczcie ilu uczniow z wilkowyi dojezdza do szkół w jarocinie, bo szkola w wilkowyi ma niski poziom...

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3304 dni temu, 14:35 | ocena 79%

142

oceń komentarz 16 60

POwinni POrozumieć się z POprzednim starostą i POczytać gazete z konferencjami pana Kostki o dotacjach POradzić sie i POdjąć POmysł POwstania mikroprzedsębiorstwa POd nazwą: proPOnuje "POrozumienie" i POzyskać dotacje. POtem POwinni się zająć np PszczOłami.
Życzę POwodzenia.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ krasnal 7

3304 dni temu, 14:34 | ocena 87%

143

oceń komentarz 71 11

Nie wiem na ile stan szkoły jako budynku zależy od dyrektora ale są wtej gminie szkoły z archaicznym ogrzewaniem ,oknami , dzieci cwiczą na holu ,jesięnią błotko do okoła budynku ,klasa do której można się dostac tylko stromymi schodami -MIESZKÓW .W takich relacjach Wilkowyja wcale zle nie wypada 1

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ tomaszek

3304 dni temu, 14:15 | ocena 80%

144

oceń komentarz 19 75

Tak POwinno być, że nieefektywni niegosPOdarni POwinni POżegnać się z POsadą. Z negatywną cząstkową oceną pracy to chyba nie można startować w konkursach dyrektorskich np w LO, lub w gimnazjach w ościennych POpartych gminach?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ janek

3304 dni temu, 13:59 | ocena 53%

145

oceń komentarz 20 18

[quote name="Anonimowa"]A Pani Kostro w SP4 dalej będzie rządzić?[/quote]
Tak będzie wg przysłowia mierny.bierny ale wierny

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ x

3304 dni temu, 13:57 | ocena 82%

146

oceń komentarz 84 18

czy na naszego ex burmistrza na prawdę nie ma bata?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ endi

3304 dni temu, 13:56 | ocena 83%

147

oceń komentarz 85 18

Nie lubię tego gościa ale sposób zwolnienia uwłacza przyzwoitości.
Dlatego na jego miejscu bym poruszy całą Polskę aby wykazać nikczemność władz Jarocina pod wodzostwem przestępcy (tak chyba można pisać po prawomocnym wyroku) burmistrza Jarocina.
Panie Andrzeju do boju i życzę sukcesu

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Anonimowa

3304 dni temu, 13:35 | ocena 61%

148

oceń komentarz 23 15

A Pani Kostro w SP4 dalej będzie rządzić?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ anty corn

3304 dni temu, 13:28 | ocena 84%

149

oceń komentarz 83 16

sprawiedliwy, bezstronny, czysty jak łza burmistrz pawlicki tnie niewiernych....

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Adam

3304 dni temu, 12:59 | ocena 84%

150

oceń komentarz 8 43

[quote name="johny walker"]"Po 1: Nikt nie przyszedł.
Po 2: Dołączył tylko Ronczka (hehehe).
Po 3: I nic nie działa (socjaliści wszystko partaczą)." :lol:

Dodam tylko, że wg mojej opinii to lajtowa wersja plagiatu, tym razem wzorował się na banku PEKAO SA: Kariera pełna życia: PRZYJDŹ, ODKRYJ,WYBIERZ, DZIAŁAJ :lol:

poniżej link do reklamy, obserwuj zmieniające się napisy z obrazkami na górze strony www.

http://www.karierapelnazycia.pl/Kariera?r,main,afterRedirect=true

Po prostu żenada, jak ten chlopiec się ośmiesza. :oops:

Lepiej będzie jak zrobisz wypad z tą reklamą, z tego portalu. Lepiej napisz w komentarzach coś mądrego, to masz za darmo, a zdjęcie z ładną buzią zachowaj dla swojej dziewczyny.[/quote]
oj żal mi ciebie kolego

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ wyborca

3304 dni temu, 12:58 | ocena 74%

151

oceń komentarz 14 5

jak długo p. Dworzyński był dyrektorem w tej szkole ?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ bodzio

3304 dni temu, 12:55 | ocena 67%

152

oceń komentarz 37 74

Może wreszcie ta szkoła bez dworzyńskiego zacznie się rozwijać.

Bajo bongo, bajo bongo, bajo bongo, bongo baja. :D

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ johny walker

3304 dni temu, 12:25 | ocena 77%

153

oceń komentarz 41 12

"Po 1: Nikt nie przyszedł.
Po 2: Dołączył tylko Ronczka (hehehe).
Po 3: I nic nie działa (socjaliści wszystko partaczą)." :lol:

Dodam tylko, że wg mojej opinii to lajtowa wersja plagiatu, tym razem wzorował się na banku PEKAO SA: Kariera pełna życia: PRZYJDŹ, ODKRYJ,WYBIERZ, DZIAŁAJ :lol:

poniżej link do reklamy, obserwuj zmieniające się napisy z obrazkami na górze strony www.

http://www.karierapelnazycia.pl/Kariera?r,main,afterRedirect=true

Po prostu żenada, jak ten chlopiec się ośmiesza. :oops:

Lepiej będzie jak zrobisz wypad z tą reklamą, z tego portalu. Lepiej napisz w komentarzach coś mądrego, to masz za darmo, a zdjęcie z ładną buzią zachowaj dla swojej dziewczyny.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ IPJ

3304 dni temu, 12:09 | ocena 80%

154

oceń komentarz 105 26

Panie Burmistrzu szybciutko zatrudniaj na wszystkich stanowiskach budżetowych swoich znajomych. Dawaj im bardzo wysokie pensje. Od ręki wypłacaj premie i nie zapomnij o tym że jak już Ciebie nie będzie a będą chcieli wszystkich znajomych pozwalniać aby wypłacili im dużę odszkodowania.
JOK , SP Wilkowyja kto jeszcze na koniec?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Stirlitz

3304 dni temu, 11:52 | ocena 75%

155

oceń komentarz 101 34

To było do przewidzenia. W uzasadnieniu zapomniano dodać, że dyrektor zasiada w Radzie Powiatu po niewłaściwej stronie stołu. Gdyby był prezesem spółki gminnej dostałby nagrodę.

odpowiedz zgłoś do moderacji

wróć do artykułu