Komentarze (11)

Umowa podpisana. Są pieniądze na dokończenie ścieżki rowerowej [ZDJECIA]

~ pytamy starościnę

201 dni temu, 21:10 | ocena 55%

1

oceń komentarz 5 6

pani starościno Czechak z PISu, czy popiera pani zniesienie 30 krotności (jeżeli pani rozumie o co chodzi) co proponuje pani partia i w ten sposób otwarcie drogi do wypłaty przez ZUS emerytur nawet po 50 tys zł i więcej? Czy podoba się pani nagonka w TVP na nowego marszałka senatu? to szczucie i opluwanie? a tak się wszyscy w tym pisie pokazujecie miłosierni, dlaczego rząd PISu chce zabrać pieniądze z funduszu solidarności przeznaczone dla niepełnosprawnych żeby wypłacić emerytom 13 emeryturę? Dlaczego PIS taki rozmodlony wciąż dzieli ludzi? dlaczego uważa, że emeryci są lepsi od niepełnosprawnych? czy dlatego że emerytów jest więcej i można liczyć że więcej zagłosuje w maju na Dude jak dostaną 13 emeryturę? Teraz PIS odkrywa karty, zaczyna brakować pieniędzy w budżecie i już nikt nie mówi o mafii vatowskiej, czy PIS okłamał Polaków? czy wciąż okłamuje Polaków ?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ jarock

201 dni temu, 21:27 | ocena 78%

2

oceń komentarz 7 2

Hejterze ! Przyjdż na dyżur poselski do biura PIS i zadaj pytanie osobiście a nie anonimowo . Pani Czechak jest starostą a nie posłem. Ja przyjdę do biura poselskiego PIS zadać pytanie nie anonimowo jak Ty "Dlaczego PIS oddał Lewicy Komisję Rodziny i Polityki Społecznej"??? Panią Czechak oceniaj jako Starostę a według mnie w stosunku do poprzedników robi bardzo dobra robotę...

~ pytamy starościnę

201 dni temu, 22:02 | ocena 50%

3

oceń komentarz 4 4

Nie mamy czasu na spotykania bo ciężko pracujemy żeby PIS miał co rozdawać tym co nie pracują i na premie dla swoich. A Lidia Czechak nie jest z PISu? wykreśliła się już? a poza tym ~ jarock: my tylko zadajemy pytania publicznie osobie która chyba jest wyznawcą ideologii i polityki PISu? i jak chciała być posłem PISu to powinna mieć swoje zdanie prawda? i chyba jest jeszcze członkiem tej partyji i nie rozumiemy dlaczego osoby zadające pytania można nazywać hejterami? Jakim prawem ktoś zwraca nam uwagę? nie życzymy sobie obrażania nas !. KONIEC DYSKUSJI bo Kaczyński powiedział napiętnować wrogów, to tak prawie jak na wojnie, to niebezpieczne! I dlatego boimy się ideologii pisu. Tak buduje Państwo ? szukając wrogów i modląc się jednocześnie. Dyskusja jest nie potrzebna? bo spragnieni są tylko władzy? A potrafią w pisie posługiwać się prawdą na co dzień?

~ jarock

201 dni temu, 09:26 | ocena 75%

4

oceń komentarz 3 1

Hejterze ! Jak się zadaje pytanie to należy je kierować bezpośrednio do danej osoby lub instytucji...a nie " Gazety Jarocinskiej " Jeśli nie masz czasu osobiście to adres Starostwa znajdziesz bardzo łatwo w internecie.Oczywiście tego nie zrobisz dlatego nazywam Cię hejterem bo nie zależy Tobie na uzyskaniu odpowiedzi tylko "popisaniu".

~ jarock

201 dni temu, 20:48 | ocena 62%

5

oceń komentarz 8 5

Brawo dla Pani Czechak ! Wreszcie mamy władzę powiatową a nie administratorów - emerytów . Pani Kasia nie pasuje do nowej władzy.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ rowernik

202 dni temu, 11:03 | ocena 58%

6

oceń komentarz 7 5

kiedy ścieżka rowerowa do Roszkowa, Noskowa Jaraczewa nad zalew.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Józef

202 dni temu, 10:47 | ocena 50%

7

oceń komentarz 9 9

ale raczej za czasów tych dwóch pań staroscin inwestycja nie będzie zrealizowana. Bo na przełomie lutego marca będzie zmiana władzy w powiecie, baj baj

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ ???

202 dni temu, 13:46 | ocena 90%

8

oceń komentarz 9 1

Coś więcej w tym temacie możesz powiedzieć? Dlaczego władza miałaby się zmienić?

~ Józef

201 dni temu, 20:47 | ocena 50%

9

oceń komentarz 3 3

bo sytuacja jest inna niż rok temu i wyczerpały się pewne możliwości, ale wszystko musi być przygotowane do zmian

~ Prl

202 dni temu, 10:22 | ocena 50%

10

oceń komentarz 5 5

Kiedy ścieżka rowerowa do Goliny?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ !

202 dni temu, 13:44 | ocena 60%

11

oceń komentarz 3 2

Golina to jest pępek świata. Inne miejscowości tez by chciały cokolwiek. Jak czytam to Golina i tak otrzymuje bardzo dużo zarówno z gminy jak i z powiatu.

wróć do artykułu