Komentarze (6)

WYBORY 2020. Idź na wybory, zawalcz o samochód!

~ gminnik

80 dni temu, 12:48 | ocena 100%

1

oceń komentarz 2 0

Paradne. Sprzęt nie trafi tam, gdzie jest potrzebny, tylko tam gdzie będzie większa frekwencja. To ja proponuję zrobić inaczej. Niech sprzęt trafi tam, gdzie społeczność płaci najwyższe podatki. Skoro płacą wysokie podatki, to znaczy, że jest co chronić za pomocą specjalistycznego sprzętu. Anieeee.... zapomniałem, że to chodzi o kupowanie głosów, a nie wzrost bezpieczeństwa. W takim razie nierząd ma rację. Nawet dorzuciłbym do tych wozów strażackich, 200+ dla każdego mieszkańca takiej przekupnej gminy (i 2000+ dla lokalnego władyki).

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Gosia

80 dni temu, 21:33

2

oceń komentarz 0 0

Też mnie to przeraża. Głosowanie to nasz obowiązek jako obywateli i dodam, że jeszcze przywilej bo może to ostatnie wolne wybory. Ludzie pomyślcie trochę dlaczego PiS rozdaje samochody przecież skoro Państwo na to stać to dlaczego nie dali tych samochodów wcześniej tam gdzie są potrzebne? Dlaczego Rząd zmienia przepisy co powoduje mniejsze wpływy do Samorządów a jednocześnie zrzuca na nie więcej obciążeń? Teraz rozdają papierowe czeki ale nie mają one żadnej wartości. https://bezprawnik.pl/fundusz-inwestycji-lokalnych/ Proszę aby każdy wyborca spojrzał na to obiektywnie to nieuczciwe zagrania Rządu. Jako przykład podam jeszcze bon turystyczny 1000+ który mieli dostać pracownicy i o którym było tak głośno niestety gdzieś zaginął w tych kłamstwach Rządu. Czy naprawdę nie zależy Wam na Polsce bez podziałów, kłamstw i patrzycie tylko i wyłącznie na wpływy socjalne których i tak Wam nie zabiorą? Pomyślcie proszę, że im więcej Wam dają tym bardziej będą rosły inne koszty.

~ Polak

81 dni temu, 23:03 | ocena 57%

3

oceń komentarz 3 4

, Tylko andrzej DUDA naszym PREZYDENTEM POLSKI DUDA, DUDA, DUDA Ludzie idźmy tłumnie do wyborów i pokażmy tym komuchom co my prawdziwi katolicy i patrioci znaczymy w tej Polsce. Jest nas więcej , musimy zwyciężyć. MUSIMY POKAZAĆ SIŁĘ NASZĄ . Dziekuję WAM kochani rodacy tak mówił św. Jan Paweł II Papież POLAK

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ ?

81 dni temu, 23:06 | ocena 100%

4

oceń komentarz 1 0

co myślisz o repolonizacji mediów i działalności o mediów z udziałem mediów zagranicznych ?

~ Gosia

80 dni temu, 21:39

5

oceń komentarz 0 0

Kogo uważasz za komucha? Co rozumiesz przez "prawdziwi katolicy i patrioci"?

~ Gosia

80 dni temu, 23:22

6

oceń komentarz 0 0

~ Polak skoro lubisz cytować Jana Pawła II to mam coś co daje do myślenia "Wolność jest tylko wówczas gdy Naród tworzy jedność, a lud w nim żyjący czuje się włodarzem, a nie zaś niewolnikiem garstki opętanych"